ישראל סקס - נערות ליווי , דירות דיסקרטיות


מועדים לשמחה,

מה שלומכם היום? סוחטים את הכיף מהחגים מכל הכיוונים? אני ממש מבינה אתכם, גם אני עושה את זה. קוראים לי אושרת, אני בת עשרים ושבע, וכבר שבע שנים שאני אחת מאותן נערות ליווי. נערות ליווי בעיר שלי בהחלט זוכות לכבוד, בייחוד מהצד של הגברים. גברים צריכים וממש מכבדים נערות ליווי בתל אביב . אני נראית די טוב וזה משחק לטובתי.

רוב הלקוחות שלי היו בין הגילאים עשרים וחמש לבין הגילאים חמישים וחמש. רובם המכריע היו גברים נשואים, ישראלים בגיל העמידה שעבדו בעבודות בשכר טוב. ואכן, רבים מלקוחותיי לא היו פשוט אמידים, כי אם הם היו עשירים מאוד, וקוקאין היה פופולרי בקרבם. על פי רוב זה אומר שהם היו נשארים שעות ומוציאים הרבה כסף מבלי להיות תובעניים במיוחד מבחינה מינית. אבל בכל זמן נתון הייתה אפשרות שהם יהפכו לתוקפניים. אני מדרגת מפגש אחד מסוים עם לקוח של קולה כאפיזודה המפחידה ביותר בקריירה שלי כנערה עובדת. היה לקוח אחד שלקח חמישה עשר גרם קוקאין במהלך כמה שעות. יום אחד הוא שאל אם אני רוצה אז לקחתי כמה שורות… ואז הוא הכניס את ידיו לנרתיק שלי והם היו מכוסה בו, אז קלטתי יותר דרך המסלול הזה ולקחתי מנת יתר. פתאום הלב שלי הלם והזעתי מאוד. ניסיתי לצאת אבל הוא נעל את הדלת. כשמסוכנות הליווי דפקו על הדלת כדי לומר לנו שהשעה שלנו נגמרה, הוא פשוט פתח את הדלת ושילם עוד שעה. זה היה נורא. שיחות החוצה היו מקור נוסף לאי נוחות עבורי. הלכתי לבתי מלון ולא היה לי מושג מה אמצא מאחורי הדלת. תמיד ממש פחדתי שתהיה מסיבה גדולה של חבר'ה ואקבל מכות מחברי כנופיות.

השתמשתי בקונדומים אבל הם עדיין נקרעים, בסופו של דבר חטפתי כלמידיה. סטטיסטית אם את מקיימת כל כך הרבה סקס אז דברים כאלה צפויים לקרות. הודות לשירותי הבריאות המינית הנפלאים הניתנים במיוחד לאותן נערות ליווי ברבות ממרפאות הבריאות המיניות, אני לא עוד חולה בזה.

גיליתי שזה שכבתי עם גברים תמורת כסף השפיע באופן דרסטי על היחס שלי למערכות יחסים. רק מלאו לי עשרים ולא היה לי הרבה ניסיון מיני כשהתחלתי. היו הרבה דברים שידעתי שקיימים אבל לא עשיתי! העובדה שהרבה מהלקוחות שלי היו נשואים או במערכות יחסים גרמה לי להבין סקס הוא הרבה יותר חשוב ממה שחשבתי שהוא בתוך מערכות יחסים. אם אין סקס במערכת יחסים, אז לעתים קרובות גבר ייצא וימצא אותו בכל מקרה…