ישראל סקס - נערות ליווי , דירות דיסקרטיות


גבריאל הרים את ידו מעלה לטרמפ, הוא עמד בפאתי אילת, ורצה להגיע כמה שיותר צפונה. כבר שלוש שנים שהוא נודד בארץ, לאורכה ולרוחבה, אף פעם לא נשאר במקום אחד יותר מכמה ימים.  גבריאל הוא גבר שמסובב אחריו מבטים בכל מקום בו הוא נמצא, גבוה, שחום עור, שיער שחור שגולש על כתפיו, עיניים חתוליות ירוקות ושרירי. לאחר שעה ארוכה, עצר לידו רכב קטן, ומתוכו הציצו אליו עיני איילה גדולות ויפות, שאותן הסתירו ריסים ארוכות וסמיכות. הפנים שנלוו אליהן היו מתוקות להפליא, והוא מצא את עצמו מביט בפניה של אישה מעלפת, שחייכה אליו וחשפה שיניים מושלמות, וחיוך עם גומות מטריפות.

"לאן", היא שאלה בחיוך.

"לאן שתיקחי אותי", ענה לה באדישות.

היא הזמינה אותו להיכנס לרכבה, וציינה בפניו בחביבות שהיא מגיעה לחיפה.

הוא לא שם לב לכך שבספסל האחורי שכבה לה בחורה נוספת, מנומנמת ושקטה.

במשך דקות ארוכות הם נסעו בדממה, מקשיבים לשירים הבוקעים מהרדיו. לפתע קפץ גבריאל קלות, כששמע מכיוון הספסל האחורי קול חושני של אישה נוספת – "את לא מכירה לי את החתיך שיושב לידך, חצופה?". הוא הסתובב לעבר הקול, וראה מולו תלתלים שטניים ופנים מושלמות. הוא שמע את צחוקה של הנהגת, וחייך. "נעים מאד, גבריאל", ענה לה בשקט.

"אני דנה וזאת אביה", ענתה לו הבחורה.

"אוח, מה הייתי עושה לך", ציינה דנה בסקסיות. "תוך כדי נסיעה הייתי מזדיינת אתך רק בשביל הכיף, ואפילו לא הייתי לוקחת ממך כסף".

גבריאל הסתובב אליה, המום מהישירות שלה, והיא, בלי להתבלבל שאלה אותו אם אף פעם בחיים שלו הוא לא נתקל בשתי נערות ליווי כוסיות כמוהן. הוא לא ידע מה לענות, אולם לפתע הרגיש איך הזין שלו עומד בפעם אחת. בזווית עינו ראה את החיוך שעלה על שפתיה של אביה. "טוב, היא אמרה לך ישירות את מה שאני מרגישה מהרגע שנכנסת לרכב", אמרה לו. "הכוס שלי כבר רטוב מזמן".

הם עצרו בחניון הראשון שהיה, התפשטו במהירות, והזדיינו על מחצלת, שפרשו בצדי הרכב. דנה מצצה לו את הזין בשקיקה, כשאביה דחפה לה אצבעות לתוך הכוס שלה, וגרמה לה לגמור. גבריאל פיסק את רגליה של אביה, והרים אותה אליו, דחף את הזין שלו עמוק וחזק לתוך הכוס שלה. היא זעקה מהנאה, ולאחר שהגיעה לאורגזמה, הוא הוציא את הזין שלו מתוכה וחדר בפראות לכוס של דנה, כשהיא עמדה על ברכיה, והוא בא אליה מאחורה. לאחר כמה דקות הם גמרו ביחד, כשהזרע שלו ממלא את כולה.

גבריאל ואותן שתי נערות ליווי הגיעו לחיפה לאחר כמה שעות. להפתעה כזאת הוא בהחלט לא ציפה, כשהרים את ידו לטרמפ בפאתי אילת.