ישראל סקס - נערות ליווי , דירות דיסקרטיות


 

שלום לכל תושבי מדינת ישראל,

איך עברו עליכם כל חגי תשרי? קצת מתיש, הלא כן. המון אוכל והרבה ארוחות משפחתיות. אבל כן ירבו השמחות שבחיינו. את תחילת הקריירה שלי בתור אחת מן נערות ליווי בחיפה, אני חייבת לשכנה היקרה שלי. אבל אתחיל מכך שאציג את עצמי יותר טוב. שמי הוא בת'אני, כולם קוראים לי בקצרה בת. שם קצת סתמי, אבל זה מה שיש. אני לא יפה מדי, ולא מכוערת מדי. אני לא שמנה מדי, ולא רזה מדי. אני לא גבוהה מדי, ולא נמוכה מדי. אפשר לומר שאני ממש נערה ממוצעת, "הבת של השכן", מה שכל אימא פולנייה הייתה מאחלת לבן המתבגר שלה, לו רק היא לא הייתה יודעת שאני נמנית עם ערב רב של נערות ליווי בחיפה. אני נושקת לגיל השלושים וחמש, בקרוב יש לי יום הולדת, ותודה על איחולי המזל טוב שלכם. את הקריירה שלי התחלתי לפני שלוש עשרה שנים. ולפני ששכרתי דירה דיסקרטית של כמה נערות ליווי בחיפה, נהגתי קודם כל להיפגש עם הלקוחות בבית קפה, בבר או במסעדה, ורק אחר כך הייתי עוברת עם הלקוח לחדר בבית מלון, במידה והוא היה צולח את הביקורת הראשונית שלי.

אותו הדבר קרה עם יחזקאל. אבל משהו בו היה חשוד, החושים שלי אמרו לי שהוא יעשה לי בעיות עם התשלום בסוף השירות שאספק לו. והאינטואיציה שלי מעולם לא אכזבה אותי. נפגשנו בבית הקפה שנקרא "היינו פה", במרכז העיר חיפה. שלחתי את אחד המלצרים שיגיד ליחזקאל שהוא הסרסור שלי, ושייתן לו כבר כעת שבע מאות ₪, בגין השירותים שלי. המלצר קצת חשש לעשות את זה, אבל איימתי עליו באמצעות הטיפים העתידיים שלי, ומתוך הטענה שאני לקוחת זהב, וכדאי לו שיעשה את דבריי.

וכך בדיוק היה. המלצר ניגש ליחזקאל, הציג את עצמו בשם בדוי, וטען שהוא הסרסור שלי, ויש לשלם מידית את כל הכסף בגין שירותי הליווי. יחזקאל ניסה להתנגד, בטענה שהוא ישלם הכול, הרבה כסף, ובסוף אחליט לברוח ואשאיר אותו "עם הזין ביד".

המלצר, שהתחזה לסרסור שלי, הבין ללבו של יחזקאל, אבל ניסה להפשיר את הקרח ואת המתח שנוצר בינינו, ואמר שהוא מתחייב אישית שלא אבריז לו, ושהוא יקבל סקס הכי טוב שהוא קיבל מימי חייו. בסוף יחזקאל התרצה, והסכים לשלם את כל הסכום שנקבע מראש. אמר וכך עשה. ואני קיימתי את ההבטחה של המלצר, והענקתי ליחזקאל את הזיון הכי טוב שהוא חווה אי פעם בחייו…