ישראל סקס - נערות ליווי , דירות דיסקרטיות


קוראים לי ז'קלין, ובוודאי ניחשתם לפי הפתיח ולפי השם שלי, כן, אני במקור מצרפת. עשיתי עלייה לפני כשש שנים למדינת ישראל, מכיוון שאני ציונית מושבעת, ושרופה על הישראלים. בשל קשיי שפה, קשיי הסתגלות, ומצב חרבנה כלכלי, נהפכתי להיות אחת מן נערות ליווי בירושלים. אתם בטח חושבים כי נערות ליווי בירושלים בהכרח הן פח אחד גדול. אז תדעו לכם שזה ממש לא נכון. אני מאותן נערות ליווי בירושלים בקלאסה, ומה זה בכלל אומר? ובכן, אני בוחרת את הלקוחות שלי בפינצטה. מי שמההלו הראשון שלו נשמע לי לא בסדר, סתם בגלל שהצחוק שלו מוזר, שהוא יותר מדי בטוח בעצמו, או ההפך, אני מסרבת לקבל אותו. אצלי יש לקוחות רק מבחירה אישית שלי, ולראיה עשרות הלקוחות שלי שהולכים אתי באש ובמים בשנים האחרונות.

והנה סיפור המעשה, שנבחר באופן רנדומלי. יום אחד, די בתחילת הקריירה שלי כאחת מאותן נערות ליווי בירושלים, קיבלתי הודעת וואצאפ. הנושא היה – תאריך לארוחת ערב ביום שלישי הקרוב. כבר סקרנותי התעוררה בקרבי, מדובר בגבר שבטוח בעצמו, בכך לא היה לי כל ספק. וזה לשון ההודעה, במקור – "הי ז'קלין, אני מקווה שעובר עלייך יום מדהים. ראיתי את המודעה והביקורות שלך באתר האינטרנט של נערות ליווי בירושלים ואני יותר מאשמח לברר עלייך קצת יותר. אני חייב לומר, התמונות שלך מושכות ומרגשות. האם תשקלי להיות הדייט שלי לארוחת ערב ולערב ביום שלישי הקרוב בשעה 20:00? אני אשאר בבית המלון חמישה כוכבים ממש ליד מרכז העיר. קצת עליי – אני מנהל בגיל העמידה שבבעלותו חברת טכנולוגיה קטנה. אני מטר שבעים ושמונה, די גבוה, בכושר וג'נטלמן אמתי. אני נהנה מנסיעות ומחיק הטבע. אני תמיד מתייחס לנשים באדיבות ובכבוד. דרישת שלום חמה, שלך, עומרי".

מרוב שהתלהבתי מהודעת הוואצאפ של עומרי, לא עברה שנייה, וכבר התיישבתי לענות לו – בונז'ור עומרי,

בדקתי את הפרופיל שלך באתר האינטרנט ואשמח לצאת אתך לדייט לארוחת ערב ביום שלישי הקרוב. אנא תשלח לי את שם בית המלון ומספר החדר שלך בעת הצ'ק אין, ואני אראה אותך בשעה 20:00. אני מזהה כמה מהשמות של אוקיי שלך וגם דניאלה וגם שלי ערבו לך במהירות ואמרו שאתה ג'נטלמן אדיר ואמרו שיהיה לנו ערב מצוין ביחד. אני סומכת על שראית את האתר שלי והתעריף שלי עבור שעתיים של שירותי נערות ליווי בירושלים הוא אלפיים ומאתיים ₪. צירפתי למטה הוראות להפקדה. באהבה רבה, ז'קלין".

ואכן, גם הפעם החושים שלי לא הטעו אותי. זה היה ערב קסום, והסקס היה הטוב ביותר שחוויתי עד כה. מאז אנחנו יוצאים לדייט קבוע כל שבועיים, אבל לא מוותרים על המנהג שלנו להחליף מכתבים אחד לשניה בוואצאפ…