ישראל סקס - נערות ליווי , דירות דיסקרטיות


אדי המים החמים העיבו על איכות הראיה בחמאם הטורקי אליו הן נכנסו. הן נשלחו לשם על ידי המדאם שלהן לבקשתו של הלקוח הוותיק ביותר שלה. שתי נערות ליווי מחיפה מתוקות שנשארו בחיג'אב בלבד לראשון, עטופות במגבת לבנה קטנה שבקושי מכסה את ערוותן. החמאם היה לרשותם בלבד, בכל זאת ראש עיריית איסטנבול יכול להרשות לעצמו פרטיות מוחלטת באמצע היום יחד עם אחד ממשקיעיו בעיר. הם הביטו בהן בחמדנות כשצעדו לקראתם, שני גברים בגיל העמידה. נשענים על דופן הבריכה הפנימית כשאדי המים מסביבם, הם ערומים כביום בו נולדו.

המגבת החליקה על שפת הבריכה הקטנה, גופן של אותן נערות ליווי מושלם ומגרה. הן נכנסו למים בטוחות בעצמן, מכירות כבר את ראש העיר והמשקיע ממפגשים קודמים. מרוות נצמדה אל ראש העיר, פניו עמוק בין שדיה הלבנים וידיו חופנות את ישבנה. היא התחככה בו קלות, באיטיות ובחושניות, מרגישה איך הזין שלו מזדקר בין רגליה מתחת למים. היא לא מיהרה להכניס את הזין שלו לתוך הכוס שלה, יודעת שהוא אוהב לקחת את הזמן לפני החדירה. פטמותיה הזדקרו כשליקק אותן אחת אחרי השנייה והיא שיחקה בביצים הגדולות שלו מתחת למים. הוא גנח ולפתע דחף את עצמו בתנועה פראית ופתאומית לתוך הכוס הרטוב והצר שלה. הזין הגדול והעבה שלו נכנס כולו פנימה כשהתרומם קלות וסובב אותה תחתיו. רגליה חיבקו את גבו כשזיין אותה בקצב גובר והולך, גבה צמוד לדופן הבריכה.

"אוח, אללה, כן" גנחה באוזנו "כן, אדוני הראיס. תזיין אותי". הוא הגביר את הקצב, מטורף מתחושת ההנאה שעטפה אותו.

על רצפת החמאם לידם רכב המשקיע בכוח רב על נערת הליווי השנייה שאיתם. הוא טחן את התחת שלה עמוק ומהר עם הזין הגדול שלו, אוחז בחיג'אב שלראשה ומקשת את גבה לכיוונו. היא גנחה קלות כשנכנס ויצא ממנה בפראות, בקצב גובר והולך עד שגמר בתוכה בגניחה רמה. כשעזב אותה היא נשכבה על בטנה, רגליה פשוקות לרווחה מולו. הזין עוד עמד לו והוא נשכב מעליה, דוחף את הזין שלו עמוק לתוך הכוס הקטן והצר שלה. הוא שאג כמו מטורף בתוכה, מזיין במשך דקות ארוכות בלי רחמנות עד שהגיע שוב לפורקן מיני.