ישראל סקס - נערות ליווי , דירות דיסקרטיות


עוד בצעירותו הפגין יורש העצר האנגלי התנהגות שחרגה מכללי המשחק של בית המלוכה. הוא לקח חלק פעיל במסיבות טבע פרועות, השתתף במסיבות סמים ומרוצי מכוניות. ילד הפרא של בית המלוכה. בשלב מסוים התייאשו ממנו ומהתנהגותו המבישה כלפיהם והתנערו ממנו עד שיחזור לתלם, לפי הגדרתם. הצהובונים חגגו בתמונות שלו, כשכמעט כל שבוע נתלית על זרועותיו נערה אלמונית זו או אחרת. כולן היו יפייפיות, חיוכן כובש וגופן מושלם. הוא לא היה מוכן להתחייב לאף אחת ופעמים רבות סיים את הלילה במיטתו עם אחת מאותן נערות ליווי אקראיות שחיפש באתרים ומצא. הוא אהב סקס וכמה שיותר יצירתי, יכולותיו במיטה פנומנליות ואותן נערות ליווי שהיו אתו היו צריכות לעמוד בקצב ובדרישות שלו.

עד שיום אחד, באחת מאותן מסיבות בהן השתתף, נפלו עיניו על נערה שכבשה את ליבו ונשמתו במבט אחד. משהו בה היה שונה מכל בחורה אחרת שראה לפניה. הוא ידע שהיא נערת ליווי, ועדיין, משהו בה מגנט אותו. הוא היה חייב לכבוש אותה. הוא חצה את החדר לכיוונה, והיא הרימה אליו את מבטה באדישות. היא בחרה את לקוחותיה בקפידה, ולא הסכימה להיכנס למיטה עם כל אחד. לא משנה מי זה היה. התגלגלותה להיות נערת ליווי הייתה מתוך כורח כלכלי והסטנדרטים שלה היו גבוהים ונוקשים. את לימודי המשפט שלה היא מימנה בעזרת עבודתה, ושירותיה בהחלט לא הסתכמו בסקס ללילה בלבד. היא נתנה לו לרדוף אחריה תקופה ארוכה, מלמדת אותו להיות שוב בן אדם ולשנות את התנהגותו הפוחזת. הוא הבין דרכה ששום דבר אינו מובן מאליו, ועם כל יום שעבר נפשו נקשרה בנפשה יותר ויותר. בעיתונים הופיעו תמונות שלהם בתדירות גבוהה כשכולם מנסים להבין מי זו אותה בחורה. בכל אותה תקופה הוא התנזר מסקס, שומר את עצמו בשבילה.

ביום שהציע לה נישואים, היא סוף סוף התמסרה לו בגופה. במשך לילה שלם הוא למד אותה, מענג אותה בכל כך הרבה נקודות בגופה, מביא אותה לאורגזמות מטורפות. אצבעותיו בתוך נרתיקה, כשהיא צועקת מהנאה, לשונו מלקקת כל סנטימטר בגופה המדהים. ברגע שחדר אליה לראשונה, הרגיש כאילו הוא איבד את בתוליו באותו רגע והתפוצץ מהנאה מחשמלת. הזין שלו בתוכה כאילו הוא נברא במיוחד בשבילה.