ישראל סקס - נערות ליווי , דירות דיסקרטיות


אף פעם לא הייתי אצל נערת ליווי, אמרו לי כבר כמה פעמים, נערות ליווי זה החיים אבל לא האמנתי לאף אחד. לא העזתי משום מה ואפילו היה בי קצת חשש.
בפעם הראשונה שהסכמתי למשהו, לא הייתי מודע לכך, נכנסתי לקבוצת וואצאפ מדהימה שבה היו כל מיני בחורות אבל לאורך כל השיחה הייתה מישהי שניהלה "את ההצגה" על הצד הטוב ביותר.
את מי אתה רוצה? היא שאלה וכתבתי שאני רוצה את "תמי" בחורה מדהימה עם שיער בלונדיני שבדיוק במקרה הייתה בוואצאפ.
אז איפה נפגשים אצלי או אצלך? היא זרקה לי בפרטי וסיכמנו שאני מזמין לנו חדר בבית מלון הקרוב.
בשעה שמונה הייתי שם, הלב שלי דפק, זו פעם ראשונה שאני מתנסה מול נערות ליווי בתל אביב , שם היא חיכתה לי. את יותר יפה במציאות אמרתי והיא לא בזבזה זמן, היא נשכבה על הספה, היא הייתה כבר חצי ערומה.
היא גירתה אותי ורק מלהסתכל עליה חשבתי שזהו, עוד רגע אני מתחרפן… "בוא נלך לחדר השינה, זה המקום שצריך להכיר באמת" אמרה לי ופרצה בצחוק.
היא כרעה ברך מולי, הרוכסן שלי היה פתוח, הזין שלי פרץ מתוכו, קשה, היא לופתת אותו בידיה והיא פורצת שוב בצחוק.
הוא שמח לקראתי היא אומרת ומכניסה אותו עמוק אל תוך הפה שלה, השפתיים שלה נסגרות על איבר המין שלי.
מלקקת אותי לאט ובזהירות מלמעלה ועד למטה, מכניסה את הפה, מהדקת את השפתיים על האיבר שלי ואני מרגיש בכל פעם כאילו אני חודר לתוכה.
הגעתי לפינה המדהימה שלה, בין הרגליים שלה, דחפתי את האצבעות בזמן שהיא מצצה לי והתחלתי ללקק אותה בחזרה.
"אני מת על 69" אמרתי לה והתחלתי לחקור את השפתיים החושניות שהיו לה בין הרגליים. היא גנחה כמה פעמים ואני כמוה, כמעט הרגשתי שעוד רגע הזרע שלי נשאר לה בתוך הפה הלוהט.
בעוד אנחנו מלקקים זה את זו, הידיים שלי הלכו קצת קדימה, הרגישו את השדיים שלה, לופתים את הגוף שלה ומעסים אותו.
היא ליקקה את כולי, עוד רגע ואני גומר אני אומר והיא מזמינה אותי לגמור בתוך הפה הלוהט הזה שלה.
אני גונח את הגניחות האחרונות שלי וגומר בטירוף, הזרע שלי שוטף אותה מכל מקום וכל כיוון בדיוק שהיא גומרת יחד איתי ובכל זאת לזה לא ציפיתי, היא השפריצה לי את האורגזמה שלה לתוך הפה, פרץ של מים מדהים, נחשול אדיר שרק נערות ליווי יודעות להשאיר לך בזיכרון.