ישראל סקס - נערות ליווי , דירות דיסקרטיות


עונת הכדורגל הגיעה לסיומה,  וחברי הנבחרת יצאו לחגוג את זכייתם בגביע אירופה. הם היו מלאים באנרגיות, נרגשים עד עמקי נשמתם ונחושים לתת לעצמם לפרוק עול לאחר עונה קשה ומלאת לחצים. במועדון לילה יוקרתי בליברפול, צהלו הבחורים בקומה העליונה, שולחנם מלא באלכוהול ואוכל טוב. הם הביטו ממקומם על הקומה התחתונה של המועדון, שוטפים את עיניהם למראה מגוון בנות יפות וחטובות היו שם בין באי המקום.

בני, קפטן הקבוצה, הרגיש לפתע איך נעמד לו הזין. הוא היה מכור לסקס, ובתקופות ל אימונים ומשחקים הייתה קשה לו ההימנעות עד כדי כאב. באותו רגע הוא ידע שאת הלילה הוא יסיים כשלצידו נמצאת אחת מאותן נערות ליווי ששמע עליהן רבות בליברפול בביקוריו הקודמים במקום. בני קם לשירותים, ושם נכנס לאתרי סקס בנייד שלו בחיפושיו אחר מספר טלפון של מכון ליווי להזמין אליו אחת מאותן נערות ליווי. הוא ביקש מישהי שתהיה מוכנה לבלות אתו לילה שלם, בסקס בלתי פוסק, ברונטית עם עיניים בהירות. חולשתו לברונטיות לא ידעה גבולות. הוא נפרד מחבריו לקבוצה בתואנה שהוא עייף ונסע למלון. הוא הספיק להתקלח לפני שהגיעה, וברגע שיצא מהמקלחת עם מגבת למותניו, נשמעה נקישה בדלת. מולו עמדה בחורה חושנית, גופה מושלם  ופניה מדהימות. היא חייכה אליו בברכה והוא משך אותה פנימה אליו בלי יכולת לדבר.

את זקפתו היא ראתה בבירור מבעד למגבת, ובנונשלנטיות משכה אותה מעליו בשתי אצבעות ארוכות. היא ירדה על ברכיה, לוקחת לפיה את הזין שלו למציצה ארוכה ורטובה. בני הרגיש את דמו בוער בקרבו, והחזיק את שיער ראשה, מצמיד אותה אליו עוד יותר. הוא לא החזיק מעמד יותר והרים אותה מעלה, מוריד ממנה את שמלתה בבהילות, מוצא אותה בלי תחתונים לגופה. הוא חדר לתוכה בעמידה, משעין אותה על הקיר ודוחף עצמו פנימה חזק ומהר. הוא גנח כשחש את נרתיקה הלח לוחץ עליו ועוטף אותו בחום. הוא גמר בתוכה, מרגיש את הזרע שלו זורם בפנים. במשך שעות הם הזדיינו כמו ארנבות, כשהוא לא משאיר חור אחד בגופה שהוא לא חדר אליו.