ישראל סקס - נערות ליווי , דירות דיסקרטיות


אם לא אלך- אצטער. ארגיש תחושת החמצה.

אם אלך- ייתכן שאגלה ששווה היה להתגבר על תחושת ההיסוס.

אם לא אלך –אל אדע מה המשמעות של שירותי ליווי שמוענקות על ידי נערת ליווי.

אם אלך- ייתכן שלא אהיה עוד אותו אדם שהייתי קודם לכן.

אם לא אלך – לא יקרה שום דבר.

אם אלך- משהו יקרה. טוב (הלוואי) או (אני לא רוצה לחשוב…)

אם לא אלך- אולי אפסיד משהו.

אם אלך- ודאי לא אחוש תחושה של הפסד. אדע במה ובמי מדובר.

 

תמיד יש פנים לכאן ולכאן. תמיד קיימת ההתלבטות- כן? לא? תמיד יש פנים לכאן ולכאן. אני ניצב עכשיו בפני השאלה ללכת או לא ללכת? משהו בי אומר לי להעז, לנסות. מה כבר יכול להיות? מן הסתם רצים לי כל מיני תסריטים בראש.

מה שמקל עליי לקבל החלטה זו הידיעה כי יש משרד ליווי המספק שירות ללקוחות VIP , משרד המאפשר ללקוחותיו לבחור נערות ליווי בצפון עם תמונות אמיתיות. אין ספק כי מרגיע יותר ללכת אל הנודע מאשר אל הלא נודע…

חלק ניכר מההחלטות שלי אני מקבל באופן שקול וקר. באופן מושכל ומבוקר. אני שוקל שיקולים לכאן ולכאן, עלות מול תועלת ומסתכל אל השורה התחתונה. בנושא זה יש שיקולים נוספים, רובם ככולם לא רציונאליים. אני יודע שאף אחד לא יחליט במקומי ועבורי. את ההחלטה אקבל בעצמי.

האם יש לי מה לסכן? תלוי כיצד מאפיינים וכיצד מפרשים סיכון. בשלב זה אני מנסה להשיג מידע מפורט על אודות שירותי ליווי המוצעים, ומה מתוך ה"סל" המוצע מתאים לי.

 

אני עובד הרבה וקשה במשך כל השנה ומרגיש כי מגיע לי לפעמים פסק זמן להירגע, ליהנות, להתפנק. פסק הזמן הזה אינו מותרות. הוא הכרחי עבורי. הוא נותן לי פרפסקטיבה ופרופורציות על החיים (סליחה, אבל לא מצאתי מלים בעברית לתיאור שני הדברים שהוא נותן לי…)

על סף קבלת החלטה- המסתמנת כחיובית בהינתן השיקולים השונים- אני מרגיש כי הפעם תורי להגיד לעצמי- תמיד יש פעם ראשונה.