ישראל סקס - נערות ליווי , דירות דיסקרטיות


בונז'ור,

קוראים לי סטפן הלוהט וכן אני צרפתי. סטפן זה לא באמת השם שלי, אבל לשם הסיפור בואו ונניח כך. וזהו סיפורו של גבר – אני רוצה להישאר אנונימי, כי ארץ המוצא שלי בדרך כלל זועפת מלהשתמש בשירותיהן של נערות ליווי. אני כמובן לא מתבייש בכך שעשיתי את זה ושנפגשתי עם נערות ליווי. התחלתי לחשוב על שימוש בשירות ליווי כשהייתי בערך בן שבע עשרה. היה לי מעט מאוד מושג מה לעשות באותו זמן, אז חיפשתי בגוגל כדי למצוא מאמרים על איך לרכוש נערות ליווי ועל כללי ההתנהגות של מפגש כזה. פנטזתי על זה והתחלתי לחשוב על לעשות את זה. כשהייתי בערך בן עשרים, הפלוגה שלי (הייתי במילואים) שמה אותנו במלון ארבעה כוכבים במרכז העיר של עיר גדולה. בסופו של דבר היה לי חדר לגמרי לעצמי, אז כשהתמקמתי בחדר שלי התחלתי לדפדף בספר הטלפונים לקבלת שירותי נערות ליווי. באותו ערב, הייתה בירה חינם באזור הקבלה של המלון ושאר הלוחמים ואני שתינו כמה משקאות.

עליתי לחדר שלי בסביבות השעה עשר בלילה והפעם בחדר שלי החלטתי להזעיק נערת ליווי. בעצם התקשרתי ליותר משירות של נערות ליווי בתל אביב אחד . נערת הליווי הגיעה לחדרי לאחר המתנה. למעשה, הנקודה הטובה היחידה במפגש אתה הייתה כשהיא עשתה לי מסז' לפני העיסוק במשא ומתן על המחירים. התחרפנתי, אבל אז אחרי המשחק המקדים הראשוני, היא אמרה לי שאני צריך לשלם קצת יותר מאלפיים ₪ . הלכתי לכספומט במלון, אבל בגלל המגבלה היומית שלי, יכולתי לקבל רק אלף ₪. היא הייתה בסדר עם זה. אבל באופן אישי, הרגשתי נורא לבזבז כל כך הרבה עוד לפני שהתחלתי לקיים יחסי מין וגם הייתי שיכור.

המפגש הזה היה החוויה הראשונה שלי עם קיום יחסי מין וזה היה מביך ולא הצלחתי לשפוך. כל המפגש היה בסופו של דבר לכל היותר שעה. הרגשתי שזה ממש לא שווה את ההוצאה. באמצע המפגש, נערת ליווי אחרת דפקה על דלתי, אבל הגברת שהייתי אתה אמרה לי פשוט להתעלם מזה (זה כנראה קרה בגלל שהתקשרתי ליותר משירות של נערות ליווי אחד או שהחברה שהתקשרתי אליה אולי שלחה בחורה שנייה פעם אחת התלוננו שהם לוקחים יותר מדי זמן).

 

כשהכול נאמר ונעשה, התאכזבתי מאוד מהמפגש הראשון שלי עם נערת הליווי. זה היה יקר מדי וגם האישה לא הייתה מושכת במיוחד. הייתה לה בטן גדולה מעודף משקל וברור מעצם היותה אימא. היא גם לא הייתה מושכת או ידידותית במיוחד. עם זאת, החוויה הייתה עבורי הזדמנות לצמוח קצת וזו הייתה חוויה לימודית…