ישראל סקס - נערות ליווי , דירות דיסקרטיות


הוא אהב את הסקס שלו קשוח, נהנה מהשליטה המוחלטת של הבחורה שנכנסה אתו למיטה בכל שניה של הסקס. אהב להיות מושפל קלות, ולשרת את האישה שאיתו כמו עבד ואפר לרגליה. שתעשה בו כרצונה, הוא כבר יגמור אחריה. היה לו קשה למצוא בנות זוג שיזרמו אתו בסגנון כזה של סקס, כמעט כל מי שיצא אתה נרתעה כשהגיעו לחדר השינה והוא התחנן שתשפיל אותו ותעשה ממנו סמרטוט לפני שתיתן לו לזיין אותה. עילאי מצא את עצמו מאונן רבות כדי להגיע לשפיכה מול מסך המחשב, תוך צפיה בסרטי סקס בהן הבנות שלטו. עד שיום אחד החליט להתקשר למועדון ששמו הלך לפניו בתחום. שם כיכבו נערות ליווי ששלטו ביד רמה בלקוחותיהן. היה צריך לקבוע תור מראש כדי להגיע, והוא תיאם להגיע למחרת בשעת לילה מאוחרת.

את דלת הכניסה למועדון פתחה לו בחורה גבוהה ממוצא אירופאי, לבושה בבגד גוף צמוד מעור , המבליט את חמוקיה המרשימים. לאחר שווידאה שנקבעה לו פגישה עם אחת מאותן נערות ליווי זזה הצידה ונתנה לו להיכנס. הוא מצא את עצמו במבואה מוארת באור אדום מעומעם, כשברקע נשמעות נשים מצוות ומשפילות מאחורי דלתות סגורות. הוא התחיל להתרגש יותר ויותר עם כל צעד שעשה פנימה, הולך אחרי הבחורה בשתיקה.

"כנס פנימה, סמרטוט" דחפה אותו לפתע קלות לתוך חדר מימינו וסגרה אחריו את הדלת. הוא נעמד, נותן לעיניו להתרגל לאור המועט שהיה בחדר. "תתקרב אלי, עבד" הוא ניגש בהיסוס, ולפתע נתקל ברגלה של בחורה שישבה על כורסת עור בתחתונים בלבד ונעלי עקב. היא בעטה קלות באשכיו "לא הרשיתי לך לגעת בי", אמרה לו. "עכשיו תלקק את כף רגלי". הוא ירד על ברכיו והחל ללקק את רגלה בתאווה, עולה כלפי מעלה בלי לשלוט בעצמו. היא סטרה קלות על לחיו, עוצרת אותו מלהמשיך. הוא הביט בה מלמטה כשקמה על רגליה ונעמדה מעליו ברגליים פשוקות. מצווה עליו לענג אותה בכל גופה בלי לחשוב בכלל על לגמור ו/או להוציא את הזין שלו ממכנסיו לפני שתתן לו את הרשות לכך. שעה ארוכה הוא עינג אותה בכל דרך אפשרית, דוחף אצבעותיו לתוך כוס חם ורטוב, משחק בה ומביא אותה לאורגזמות פעם אחר פעם כשהיא משפילה אותו בכל אותו זמן. הוא אהב את זה, והרגיש את הזין שלו עומד בציפייה לאישור להיכנס לתוכה בסופו של דבר. "יש לך שלוש דקות לזיין אותי, סמרטוט" אמרה לו בסופו של דבר. הוא נכנס אליה בכוח רב, מכניס ומוציא את הזין במהירות ממנה, גומר בתוכה שנייה לפני שנגמר לו הזמן.