ישראל סקס - נערות ליווי , דירות דיסקרטיות


היא נראתה כמו מלאכית בתמונה. חלומו של כל גבר במיוחד במצבים של חרמנות יתר. עברתי בין אתרי סקס שונים, מת לזיין, הזין שלי כבר כואב מחוסר פעילות מינית. אני בוגר אחת היחידות הקרביות הסודיות, מאובחן פוסט טראומה, אחד הדברים שנפגעו לי זה היכולת להחזיק זוגיות בריאה מעבר לכמה ימים. הדבר היחיד שנותר לי להגיע לסיפוק מיני זה לשלם עבור נערות ליווי בחיפה ולדעת שאקבל תמורה מלאה עבור הכסף שלי, בלי מחויבויות ובלי כאבי ראש של אחר כך.

היא קראה לעצמה רנין באתר, גבוהה, חזה מושלם, גוף פצצה ופנים של אלוהים ישמור. היא הציעה חוויית שירותי ליווי ברמה אחרת לגמרי. מבט עיניה בתמונה לבדו גרם לי להגיע לאורגזמה בלתי נשלטת וידעתי שיש אמת מאחורי הפרסום שלה. התקשרתי. מעבר לקו נשמע קול חושני מפתה, נמוך וסקסי. משהו במבטא שלה נשמע לי מעט זר אולם לא ייחסתי לזה חשיבות יתרה, רציתי להיפגש איתה וזהו. כשהגעתי בשעה מאוחרת יותר לכתובת אותה קיבלתי בשיחה, פתחה לי את הדלת מישהי אף יפה יותר מהתמונה. לגופה חלוק קצר, פתוח ברישול על חזה שנראה מושלם, עיניים חתוליות ורגליים שלא נגמרות. היא חייכה אלי והזמינה אותי פנימה. כששאלתי אותה לפשר שמה, היא אמר בטבעיות שהיא ערביה מהשומרון, עזבה את ביתה ועברה לגור בארץ. נדלקתי לגמרי, תמיד רציתי לזיין ערביה, והנה חלומי הולך להתגשם.

"אללה, אללה" נאנקה בהנאה כשהזין הגדול שלי טוחן את הכוס שלה בפראות בחדר השינה. הכוס הצר והוורוד שלה סגר על הזין הענק שלי בשלמותו. הרגשתי בעננים, הלב שלי פועם בפראות יחד עם קצב הזיון ההולך וגובר. "אוח, שרמוטה אחת, את הורגת אותי" זעקתי כשהרימה אלי את אגנה לקבל את הזין שלי עמוק יותר לתוך הכוס שלה. עצמתי את עיני בהנאה כשגמרתי בתוכה בפעם הראשונה, הזרע שלי נשפך לתוכה בכמויות אדירות.

הזין עוד עמד לי כמו טיל, רנין ליקקה אותו מכל הכיוונים ומשכה אותו לתוך פיה בהנאה גלויה. כשזיינתי את הכוס שלה שוב בתנוחת דוגי, החזקתי את השדיים שלה בשני ידיי, דוחף את עצמי עמוק יותר ויותר לתוך הכוס הרטוב שלה. במשך דקות ארוכות הזדיינו כמו ארנבות, כשהרגשתי שאני קרוב לגמירה נוספת הוצאתי אתו ודחפתי אותו בפראות לחור של התחת שלה. שם גמרתי שוב.