ישראל סקס - נערות ליווי , דירות דיסקרטיות


היא למדה משפטים, בת יחידה להורים ניצולי שואה, אשר כל חייהם גידלו אותה בצמצום ובהסתפקות במועט. שלי לא זוכרת מתי בחייה קיבלה משהו חדש, או אם אי פעם היו לה מותרות. דבר שיצר אצלה חסכים חומריים, למרות שמעולם לא שפטה את הוריה על הדרך בה גידלו אותה. היא הייתה משגעת ביופייה, חריפה בשכלה ודעתנית לכל הדעות. היא תמיד ידעה שאם היא לא תדאג לעצמה בכל דרך אפשרית לא יהיה מי שיעשה זאת בשבילה. במהלך לימודיה נחשפה שלי דרך חברה טובה לשיטת הכנסה כלכלית נוחה ומניבה, בה היא מספקת שירותי ליווי הכוללות יציאות משותפות, שיחות, אוזן קשבת, סקס ועוד לפי בקשת הלקוח. תוך שמירה על כבוד ודיסקרטיות הדדיים. הכסף היה כסף טוב, דבר אשר לכשעצמו קרץ לשלי ומשך אותה לחשוב לחיוב על עבודה מעין זו. חברתה פרסמה אותה באתר שלה והן חיכו לטלפון הראשון שיגיע. הוא היה אלמן בשנות השישים לחייו, איש עסקים עשיר שחיפש מישהי איתה הוא יוכל לדבר, לצאת לפעמים, שתארח לו חברה ותספק את צרכיו המיניים מפעם לפעם. הוא הרגיש בודד והיה צריך מישהי שתמלא לו את החלל, גם אם זה תמורת תשלום.

הם קבעו להיפגש למחרת בבית קפה באזור וסגרו ביניהם את הפרטים האחרונים. למחרת שלי הגיעה למקום בשעה היעודה ושם הוא חיכה לה, קם לקראתה ממקום מושבו ומביט בה בהערכה גלויה. היא לבשה שמלה קלילה שהחמיאה לגופה, והחיבור ביניהם היה כמעט מידי.

לאחר שדיברו במשך שעה ארוכה יצאו לכיוון ביתו. לאחר סגירת דלת הבית אחריהם שאל אותה אם תסכים לשכב אתו, וכשנענתה לו הושיט אליה את ידו ומשך אותה אליו. הוא היה חסון ונראה צעיר לגילו, ושלי הרגישה את הבליטה החזקה מתחת לבד מכנסיו. כשהגיעו לחדר השינה ערומים, הוא דחף אותה קלות לכיוון המיטה ונשכב בין רגליה הפשוקות, חודר לכוס הלח והחם שלה בעדינות ורכות. הזין שלו החליק פנימה והוא עצר את נשימתו בהנאה, נכנס ויוצא ממנה במהירות גוברת. הוא גמר בתוכה באנקה רמה. הוא היה הלקוח הראשון שלה במסגרת אותם שירותי ליווי כאחת מאותן נערות ליווי באילת שסיפקה בהנאה, יחד עם עוד שניים שנהנו משירותיה האיכותיים והדיסקרטיים.