ישראל סקס - נערות ליווי , דירות דיסקרטיות


אנטוניו היה תייר יווני שהגיע לישראל לטיול חוצה ארץ בגפו, הוא אהב את ישראל והיה מגיע כל שנה לתקופה של חודש וחצי בערך ומטייל.

במיוחד הוא אהב את הבנות הישראליות, את החוצפה שלהן, את הפתיחות שלהן ואת החמימות הישראלית שכל כך אופיינית להן.

הסקס איתן היה מדהים ובכל מקום אליו הגיע הוא תמיד מצא איזו בחורה איתה סיים את הלילה בערב חסר מעצורים באחת מאותן דירות דיסקרטיות עם נערות ליווי שהיו ברחבי הארץ.

אנטוניו נראה כמו אליל יווני וגם הוא היה חם מזג וחסר מעצורים בסקס שלו. הוא הצית את הדמיון ובנות נפלו לרגליו מבלי משים ובלי מחסומים ועכבות.

לא פלא שסקס אצלו היה דבר שבשגרה.

באילת הוא הכיר את ענת, בחורה אילתית שהדליקה אותו מהיום הראשון שראה אותה.

היא הצטרפה אליו לטיול חוצה ישראל שלו ובכל מקום אליו הגיעו הם מצאו להזדיין באחת מאותן דירות דיסקרטיות. היה משהו מושך בדירות אלו. הן היו זמינות, מאובזרות בכל מה שצריך בשביל ששוכרי המקום ירגישו כמה שיותר נוח. מקרר קטן בחדר, ס0בונים ומגבות ריחניים במקלחת, ניקיון פנומנלי והכי חשוב מחיר שווה לכל כיס.

הזין שלו היה בתוכה בכל הזדמנות, חם וקשה, עומד כמו טיל, הוא מרים אותה בידיו ומתחיל לזיין אותה בעמידה, מהר מאד הם עוברים לספה בסלון, גניחות ההנאה שלהם משתלבות עם המוסיקה שבוקעת מהרדיו בחדר. היא קופצת מעליו ברכיבה עולה ויורדת על הזין שלו כשהשדיים שלה קופצות ביחד איתה. הוא אוחז בשדיה, ומתענג.

באחד הימים הם הגיעו להרצליה והחליטו להישאר לישון בחוף הים. בשעת לילה מאוחרת, לאחר שהחוף התרוקן כמעט לחלוטין, הם מצאו פינה נסתרת, פרשו שם שמיכה ונשכבו. הוא הוריד ממנה את הביקיני שלגולה במהירות, כשזקפתו הגדולה בולטת בשיא תפארתה מבעד למכנסיו. ענת הושיטה את ידה והכניסה אותה לתפוס את הזין של אנטוניו.

המכנס שלו ירד מהר מאוד, הוא השכיב אותה על גבה ופישק את רגליה כמה שיותר, הוא דחף את עצמו פנימה בפראות ודהר עליה בעוצמה, זורק את ראשו אחורה נושם את אוויר הים.

היא צעקה מהנאה ואנקות ההנאה שלו עוררו  אותו לזיין אותה חזק יותר ויותר בקצב הולך וגובר.

הם גמרו בצעקה שנבלעה ברעש הגלים